



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
| Формат | 55см х 55см |
| Матеріал | Тканина |
Опис:
Японська тканина для пакування подарунків Фурошікі 55×55 см — стильний та екологічний спосіб оформлення подарунків. Виготовлена з якісного матеріалу, тканина легко зав’язується та підходить для упаковки різних предметів: коробок, пляшок, книг та сувенірів. Класичний японський дизайн додає особливого шарму та робить ваш подарунок унікальним. Можна використовувати повторно, що робить Фурошікі практичним та еко-дружнім вибором.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина скатертини | 55 см |
| Машинне прання | Так |
| Принти, візерунки | Тварини |
| Тип | Тканина з малюнком |
| Ширина скатертини | 55 см |
- Ціна: 260 ₴

