




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
| Матеріал | Кераміка |
| Розмір | 12 х 9 см |
| Об'єм | 250 мл |
Ніжний рожевий керамічний чайник на 250 мл — це витончений та стильний чайник для заварювання вашого улюбленого чаю. Керамічний корпус зберігає тепло напою та підкреслює його аромат, а ніжний рожевий колір додає естетики та гармонії вашому чайному столу. Ідеально підходить для щоденного чаювання або невеликих церемоній, створюючи атмосферу затишку та комфорту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 250 мл |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 90 мм |
| Матеріал ручки | кераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал чайника | Кераміка |
| Свисток | Не передбачено |
| Стан | Нове |
| Основні атрибути | |
| Подарункова упаковка | Немає |
- Ціна: 857 ₴


