




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
| Розмір пакування | 22 см х 2.1мм |
| Розмір аромапалички | 21 см |
| Фасування | 6 шт |
| Склад | подрібнені трави, смоли та деревні компоненти без дерев’яної основи |
Опис:
Набір ароматичних паличок «Ягра» — це гармонійне поєднання приємних ароматів для створення затишної та розслаблюючої атмосфери. Пахощі наповнюють простір м’яким, стійким ароматом, що допомагає зняти напругу, покращити настрій та налаштуватися на відпочинок або медитацію. Ідеально підходять для дому, йоги, чайних церемоній та духовних практик.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 210 мм |
| Кількість | 6 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Ароматичні палички |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 23см |
| Стан | Нове |
- Ціна: 253 ₴



