-14%



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримач рушників перфорований в ванну і на кухню самоклеючий - відмінне рішення для організації простору у ванні, на кухні і в будь-якому іншому місці вашого дому.
- відмінний дизайн і стильний вигляд
- зручний, надійний і інноваційний метод кріплення будь-яких рушників
- швидкий монтаж на самоклеючу основу яка забезпечує надійне кріплення на довгий час
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 50 мм |
| Основні | |
| Тип кріплення | Клейове |
| Розміщення власника | Настінне |
| Місткість рушників | 1 |
| Вага | 40 г |
- Ціна: 59 ₴

