-7%




У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір весільних прикрас, обруч та сережки молочного кольору. "Невагомість"
Можна нескінченно довго вибирати модель обруча, але суть його від цього не зміниться. У будь-якому відтінку, з різними розмірами та видами намистин - він буде ідеально прикрашати вашу зачіску. Чудово підійде до вишиванки, плаття з вишивкою, та просто вечірнього та весільного плаття.
Коли ти вирішуєш доповнити свою весільну зачіску прикрасою від Ksenija Vitali - ти гарантовано отримуєш ідеальний образ.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Намистини |
| Розмір плетення | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 120 мм |
| Колір і відтінок | Молочний |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 1 155,06 ₴

