




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: фарбована сталь
Розмір: 60.70 cм x 69.80 cм x 26.50 cм
Країна: Польща
Виріб вимагає самостійного монтажу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 698 мм |
| Вместимость полотенец | 4 и более |
| Длина | 24 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Металл |
| Размещение держателя | Напольное |
| Тип держателя | Перекладина |
| Ширина | 453 мм |
- Цена: 1 668 ₴


