



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: фарбована сталь
Розмір: 8,80 см х 34,20 см х 13,00 см
Країна: Польща
Монтаж не потребує свердління.
Кріпиться за домопогою самоклеючої стрічки.
Використовувати через 48 годин після монтажу.
Максимальне навантаження до 4 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AWD Interior |
| Страна производитель | Польша |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Настенный крепеж | Да |
| Основной цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Навесная (настенная) |
| Тип мебели | полка |
| Форма полки | прямая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 88 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Ширина | 342 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | сталь покрытая краской |
| Основные | |
| Материал | Сталь |
- Цена: 653 ₴

